Oferta

Marzycie o tradycyjnym polskim weselu? A możecie planujecie ślub rustykalny, retro, boho? Jeśli tak mogę Wam w tym pomóc.

Moja propozycja to wieczór i noc pełna zabawy oraz rozrywki jak przy tradycyjnej kapeli tylko z dodatkowymi atrakcjami  łączącymi tradycyjny, sielski klimat z nowoczesnością. Bawić będziemy się przy brzmieniach polskich i zagranicznych przebojów z lat 70, 80 i 90 XX wieku oraz  najnowszych hitach, a dodatkowo towarzyszyć nam będą tradycyjne zabawy i konkursy w zupełnie nowym wydaniu. Wszystkie atrakcje ustalimy wspólnie przed rozpoczęciem imprezy. Osobiście lub za pomocą telekonferencji opracujemy szczegóły przywitania gości, pierwszego tańca, podziękowania dla rodziców czy krojenia tortu itd. Wszystko to umilę biesiadnym brzmieniem tamburyna, harmonii lub zespołu który zagra przy stołach. Gwarantuje Wam, że wywoła to uśmiech, entuzjazm i radość u Was i Waszych wyjątkowych gości.

Jak pracuje DJ na wesele?

Główną zasadą moje pracy jest: to jest Wasz dzień! Wyjątkowy, niezwykły, wymarzony – taki, który będziecie wspominać przez całe życie. Zasada ta sprawia, że zawsze wszystkie szczegóły oprawy weselnej ustalam z Wami. Szczegóły te omawiamy osobiście lub za pomocą telekonferencji, dzięki czemu ze mną zorganizujecie wesele na odległość.

Trochę techniki

Jako DJ na wesele wiem, że odpowiedni klimat zabawy może zapewnić tylko użycie najlepszego sprzętu, dlatego dysponuje wysokiej klasy sprzętem technicznym i nagłaśniającym, który pozwala na obsłużenie wesela do 300 osób. W swoim zakresie zapewniam też gościom śpiewniki, przebrania oraz gadżety wykorzystywane w czasie konkursów i zabaw. Chociaż pracuje jako DJ na wesele, oferuje również zabawę przy dźwiękach tradycyjnych instrumentów: harmonii, tamburyna oraz gitary. Wykorzystując je, nawiązuje bezpośredni kontakt  z gośćmi, udowadniając, że DJ na wesele to niesztampowe i na pewno nienudne rozwiązanie.

Gdzie pracuje? Wodzirej na wesele Mielec,  Wodzirej na wesele Dębica,  Wodzirej na wesele Rzeszów,  Wodzirej na wesele Tarnów,  Wodzirej na wesele Dąbrowa Tarnowska,  Wodzirej na wesele Kraków,  Wodzirej na wesele Kielce